Kepsninės

ISTORIJA

Iš istorijos žinome, kad jau senovėje žmonės naudojo molinius indus maistui gaminti, todėl archeologai atranda juos kiekviename pasaulio kampelyje. Vieni seniausių – daugiau kaip 3000 metų senumo – molinių puodų buvo aptikti Kinijoje. Manoma, kad šie apvalūs moliniai puodai – tai šiuolaikinės KAMADO kepsninės protėviai.

Slenkant amžiams žmonės šiuos paprasčiausius molinius indus ištobulino ir pritaikė gaminti įvairiausius patiekalus, maistą ruošiant įvairiais būdais. Indai ėmė naudoti molines krosnis tandyrus, o Japonijoje – mushikamado, indus ryžiams garinti, naudojamus japonų šeimose per ypatingas ceremonijas. Mushikamado – apvalios formos indas, gaminamas iš molio, turėjo kupolo formos dangtį ir buvo labiausiai paplitęs Pietų Japonijoje. Dar senovėje japonai sugalvojo reguliuoti garinimo temperatūrą, ištobulinę mushikamado konstrukciją oro sklendėmis, o vietoj malkų kūrendavo anglis. Po Antrojo pasaulinio karo mushikamado susidomėjo amerikiečiai.

Japonų kalba žodis kamado reiškia krosnis arba viryklė, o pažodžiui KAMADO reiškia „verdančio katilo vieta“. 竈 – tai kanji ideograma, kuri reiškia KAMADO. Romaji rašto sistemoje, kuri remiasi lotynišku šriftu, žodis KAMADO rašomas taip kaip ir anglų ar lietuvių kalba – KAMADO. Dabar žodžiu KAMADO vadinamos visos panašaus tipo keraminės kepsninės.

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"Didžiausias modelis skirtas naudoti profesionaliai restoranams ir kavinėms arba didelėms žmonių grupėms (12-15 ir daugiau asm.).

Skaityti daugiau +
779,00 €

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"Didžiausias modelis skirtas naudoti profesionaliai restoranams ir kavinėms arba didelėms žmonių grupėms (12-15 ir daugiau asm.).

Skaityti daugiau +
779,00 €

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23"

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23" Didelis populiarus modelis skirtas, didelėms žmonių grupėms (10-12 asm.) Puikiai tinka ir restoranams, barams. Turi visas BONO Media funkcijas + yra gilesnis, todėl itin tinkamas dideliems patiekalams (pvz. dideliam kalakutui Kalėdoms).

Skaityti daugiau +
699,00 €

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23"

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23" Didelis populiarus modelis skirtas, didelėms žmonių grupėms (10-12 asm.) Puikiai tinka ir restoranams, barams. Turi visas BONO Media funkcijas + yra gilesnis, todėl itin tinkamas dideliems patiekalams (pvz. dideliam kalakutui Kalėdoms).

Skaityti daugiau +
699,00 €

Keramikinė kepsninė KAMADO BONO ŽALGIRIS 21"

Keramikinė kepsninė KAMADO BONO ŽALGIRIS 21" Išskirtinis modelis, pažymėtas legendinės krepšinio komandos ,,Žalgiris“ ženklu. Tai tarpinis modelis tarp Media ir Grande.

Skaityti daugiau +
688,00 €

Raudona kepsninė KAMADO BONO MEDIA 20"

Raudona kepsninė KAMADO BONO MEDIA 20" Puikus modelis, pritaikytas gaminti maistą didesnėms šeimoms ir draugų kompanijoms (iki 8 asm.) Puikus pasirinkimas privataus namo kiemui, kotedžo terasai ar sodybai.

Skaityti daugiau +
599,00 €

Juoda kepsninė KAMADO BONO MEDIA 20"

Juoda kepsninė KAMADO BONO MEDIA 20" Puikus modelis, pritaikytas gaminti maistą didesnėms šeimoms ir draugų kompanijoms (iki 8 asm.) Puikus pasirinkimas privataus namo kiemui, kotedžo terasai ar sodybai.

Skaityti daugiau +
599,00 €

Raudona kepsninė KAMADO BONO MINIMO 15"

Raudona kepsninė KAMADO BONO MINIMO 15" Kompaktiškas modelis, rekomenduojamas mažesnėms žmonių grupėms (iki 4-6 asm.) Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudoti mažesnėse terasose.

Skaityti daugiau +
329,00 €

Juoda kepsninė KAMADO BONO MINIMO 15"

Juoda kepsninė KAMADO BONO MINIMO 15" Kompaktiškas modelis, rekomenduojamas mažesnėms žmonių grupėms (iki 4-6 asm.) Puikiai tinka išvykoms į gamtą ar naudoti mažesnėse terasose.

Skaityti daugiau +
329,00 €

Juoda keramikinė kepsninė KAMADO BONO PICNIC 13"

Juoda keramikinė kepsninė KAMADO BONO PICNIC 13" Nuo šiol kepti mėgstamus pjaustinius, gaminti sriubas, troškinius ar rūkyti sūrį galite gamtoje su itin kompaktiško dydžio keramikine kepsnine Kamado Bono Picnic! Gardžius patiekalus pagaminsite iki 3 asmenų žmonių grupei.

Skaityti daugiau +
169,00 €

Kamado Bono Japoniškas Hibachi stalo grilius

Kamado Bono Japoniškas Hibachi stalo grilius.

Skaityti daugiau +
109,00 €

Prekių filtras

Filtrai
Sort
display