Kepsninės

ISTORIJA

Iš istorijos žinome, kad jau senovėje žmonės naudojo molinius indus maistui gaminti, todėl archeologai atranda juos kiekviename pasaulio kampelyje. Vieni seniausių – daugiau kaip 3000 metų senumo – molinių puodų buvo aptikti Kinijoje. Manoma, kad šie apvalūs moliniai puodai – tai šiuolaikinės KAMADO kepsninės protėviai.

Slenkant amžiams žmonės šiuos paprasčiausius molinius indus ištobulino ir pritaikė gaminti įvairiausius patiekalus, maistą ruošiant įvairiais būdais. Indai ėmė naudoti molines krosnis tandyrus, o Japonijoje – mushikamado, indus ryžiams garinti, naudojamus japonų šeimose per ypatingas ceremonijas. Mushikamado – apvalios formos indas, gaminamas iš molio, turėjo kupolo formos dangtį ir buvo labiausiai paplitęs Pietų Japonijoje. Dar senovėje japonai sugalvojo reguliuoti garinimo temperatūrą, ištobulinę mushikamado konstrukciją oro sklendėmis, o vietoj malkų kūrendavo anglis. Po Antrojo pasaulinio karo mushikamado susidomėjo amerikiečiai.

Japonų kalba žodis kamado reiškia krosnis arba viryklė, o pažodžiui KAMADO reiškia „verdančio katilo vieta“. 竈 – tai kanji ideograma, kuri reiškia KAMADO. Romaji rašto sistemoje, kuri remiasi lotynišku šriftu, žodis KAMADO rašomas taip kaip ir anglų ar lietuvių kalba – KAMADO. Dabar žodžiu KAMADO vadinamos visos panašaus tipo keraminės kepsninės.

 

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje

Grand Feu raudonas puodas 3.5 l su dangčiu

Grand Feu raudonas puodas 3.5 l su dangčiu
59,99 €

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"Didžiausias modelis skirtas naudoti profesionaliai restoranams ir kavinėms arba didelėms žmonių grupėms (12-15 ir daugiau asm.).
899,00 € 799,00 €

Grand Feu mėlynas puodas 3.5 l su dangčiu

Grand Feu mėlynas puodas 3.5 l su dangčiu
59,99 €

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25"Didžiausias modelis skirtas naudoti profesionaliai restoranams ir kavinėms arba didelėms žmonių grupėms (12-15 ir daugiau asm.).
899,00 € 799,00 €

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23"

Raudona kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23" Didelis populiarus modelis skirtas, didelėms žmonių grupėms (10-12 asm.) Puikiai tinka ir restoranams, barams. Turi visas BONO Media funkcijas + yra gilesnis, todėl itin tinkamas dideliems patiekalams (pvz. dideliam kalakutui Kalėdoms).
799,00 € 709,00 €

Uzbekiškas kazanas 3,6L.

Uzbekiškas kazanas 3,6L. Kazanas yra poliruotas, lengvai prižiūrimas, su aliuminio dangčiu ir patogia aliumine rankenėle and jo, kuri nesilydo kazaną naudojant Kamado tipo kepsninėje. Tinka Bono Minimo, Media, Grande ir Grande Limited modeliams.
49,00 €

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23"

Juoda kepsninė KAMADO BONO GRANDE 23" Didelis populiarus modelis skirtas, didelėms žmonių grupėms (10-12 asm.) Puikiai tinka ir restoranams, barams. Turi visas BONO Media funkcijas + yra gilesnis, todėl itin tinkamas dideliems patiekalams (pvz. dideliam kalakutui Kalėdoms).
799,00 € 709,00 €

Uzbekiškas kazanas 8L.

Uzbekiškas kazanas 8L. Kazanas yra poliruotas, lengvai prižiūrimas, su aliuminio dangčiu ir patogia aliumine rankenėle and jo, kuri nesilydo kazaną naudojant Kamado tipo kepsninėje. Tinka Bono Media, Žalgiris, Grande ir Limited modeliams.
69,00 €

Keramikinė kepsninė KAMADO BONO ŽALGIRIS 21"

Keramikinė kepsninė KAMADO BONO ŽALGIRIS 21" Išskirtinis modelis, pažymėtas legendinės krepšinio komandos ,,Žalgiris“ ženklu. Tai tarpinis modelis tarp Media ir Grande.
749,00 € 669,00 €

Uzbekiškas kazanas 12L.

Uzbekiškas kazanas 12L. Kazanas yra poliruotas, lengvai prižiūrimas, su aliuminio dangčiu ir patogia aliumine rankenėle and jo, kuri nesilydo kazaną naudojant Kamado tipo kepsninėje. Tinka Bono Grande ir Grande Limited modeliams.
79,00 €

Elektrinis įdegiklis Texas Club LIGHTER

Elektrinis įdegiklis Texas Club LIGHTER Texas Club Lighter anglių įdegiklis – greitas, saugus ir lengvas būdas įkurti anglis.
39,00 €

Raudona kepsninė KAMADO BONO MEDIA 20"

Raudona kepsninė KAMADO BONO MEDIA 20" Puikus modelis, pritaikytas gaminti maistą didesnėms šeimoms ir draugų kompanijoms (iki 8 asm.) Puikus pasirinkimas privataus namo kiemui, kotedžo terasai ar sodybai.
619,00 €
Filtrai
Sort
display