Falmec Bellaria jonizatoriai – jau pas mus

Ar norėtumėte grįžti į namus, kaip į Dzūkijos pušyną, kur oras tyras ir malonus, kad net kartais svaigsta galva?.. Ne, jokios buitinės chemijos čia nereikia, pakanka turėti vieną išskirtinį prietaisą – Falmec Bellaria jonizatorių.

Išskirtinį produktą Lietuvoje įsigyti kartais būna sudėtinga. Vis tas aklas kainos vaikymasis – kas pigiau, kas daugiau... Mes renkamės kitą kelią – parduodame išskirtinio dizaino produktus aukšta kaina, kuri verta paskutinio cento. Kodėl? Išbandykite mūsų parduotuvėje ir iš karto suprasite, kodėl... Užsukite ir konsultantams galite pasakyti, kad jus domina „TAS jonizatorius“. Jie supras 😉

Falmec Bellaria yra kambario oro jonizatorius. Šis daiktas reikalingas visuose be išimties namuose. Mūsų kvėpuojamas oras yra užterštas įvairiomis cheminėmis medžiagomis, dulkėmis, parazitais ir jų kiaušinėliais. Per dieną sėdėdami namie įkvepiame milijardus bakterijų, kurios rankų sudėjusios nesėdi ir pasmerkia mus baisioms ligoms. O kiek kainuoja jų gydymas? Išlaidos tikrai viršija tūkstantį eurų. Sveikata yra didžiausia vertybė, kol ją turime. Jei nepasirūpinsime kambario oru, būsime pažeidžiami ir gyvensime labai nesveikoje aplinkoje. O jonizatorius gali išvalyti net 95 proc. kenksmingų medžiagų iš mūsų namų oro.

Jonizatorius veikia gana paprastai. Per specialius anglies filtrus yra perkošiamas oras, išvalomas nuo dulkių, mikroorganizmų, grybų sporų. Į aplinką paleidžiami jonai sunaikina nešvarumus. Natūraliai tokie jonai stinkami ir gamtoje po žaibo, šalia didelių krioklių arba prie jūros esant smarkiam bangavimui. Jonizuotas oras išleidžiamas į kambarį, kur toliau vyksta valymosi procesai. Palaipsniui dirbdamas, šis prietaisas efektyviai išvalo orą. Jam reikia tik elektros jungiklio ir stalelio. Visa kita jis padaro pats.

falmec bellaria

Bellaria yra italų dizainerio Marco Zito kūrinys, sukurtas specialiai Falmec kompanijai. Dizaineriui buvo duota rimta užduotis – sukurti prietaisą, kuris būtų stilingas, nors ir beveik nepastebimas kambaryje. Tai lyg interjero detalė, kurią šeimininkai paliko netyčia ant miegamojo staliuko ar spintelės. Ji tyliai valo orą ir tiek. Ar jam pavyko? Įsitikinkite tuo patys – stilingas dizainas ir paprastas valdymas. Viskas, ko reikia šiuolaikiškam žmogui. Beje, yra 4 spalvų modeliai, kuriuos galima taikyti prie interjero raudonos, geltonos, baltos ir kreminės. Falmec Belaria oro jonizatorius gali atstoti ir naktinę lempą. Tiesa, skaityti prie jos netiks, tačiau namams bus suteikta paslaptingumo atmosfera. Labai įspūdingas produktas, kuris kuria sveiką mūsų namų aplinką.

Apžiūrėti ir susipažinti su juo galite mūsų salone Kaune.

Ankstesnė naujiena Sekanti naujiena